blog_images

Kategori
educations_photo

Eğitimin Kategorisi: KLASİK GİTAR KURSU
Eğitim Tipi: Kurumsal
İl / İlçe: İzmir / Konak
Eğitimin Hedefi:
Eğitmen ve Konuk Konuşmacılar:
Eğitim Yeri: 1434 Sok. A Blok No: 9 Kat: 2 Daire: 15 35500 Alsancak – İZMİR - TÜRKİYE
Kariyer Seçenekleri:
Eğitim İçeriği: Günümüzde oldukça popüler bir enstrüman olan gitar, pek çok tarzda çalınabilmektedir.

Gitarın çok sesli bir enstrüman olması, her müzik tarzında kullanılabilmesi, rahat taşınabilmesi, edinilmesi ekonomik olarak nispeten daha kolay olması, bu enstrümanın popülerliğini arttıran önemli unsurladır.

Klasik müzik kültüründe de çok önemli bir yer tutan gitara, pek çok farklı teknikle çalınabilmesine rağmen, asıl olan “klasik teknik” ile başlanması; gitar öğrenen kişinin daha ileride istediği tarzı çalmasında çok faydası olacağı tartışılmaz bir gerçektir.

Uzman eğitmenlerimizin çağdaş metotlar ışığında yaptığı çalışmalar, bireysel veya gruplar halinde yürütülmektedir. Ayrıca oda müziği çalışmaları da tüm enstrüman öğrencilerinin katılabileceği çalışmalarımızdır.

Bu çalışmalara her yaş grubundan ve teknik seviyeden sanat severler katılabilirler.

Çalışmalarımızda amaç, öğrenciye doğru bir teknik, müzikal bilgi ve kültür, çağdaş ve ilerici bir sanat anlayışı sunmaktır.

Çalışmalar, bireysel ya da grup çalışmaları şeklinde yapılmaktadır. Bu çalışmaların yanı sıra öğrenciler, teorik derslerle (solfej ve müzik teorisi) desteklenmekte, böylece daha sağlam bir altyapı ile enstrüman eğitimlerini sürdürmektedirler.
İkram:
Kimler Katılmalı:
Sertifikasyon:
Yetkili Ad SanArt
Yetkili Soyad Kültür
Yetkili Email info@sanartkultur.com
Yetkili Tel 0 232 464 78 48
KDV Hariç Ücret
KDV Dahil Ücret
Notlar