blog_images

Kategori
educations_photo

Eğitimin Kategorisi: GİTAR KURSU
Eğitim Tipi: Kurumsal
İl / İlçe: Ankara / Çankaya
Eğitimin Hedefi:
Eğitmen ve Konuk Konuşmacılar:
Eğitim Yeri: Yüksel Cad. No: 8/18 Harbiş Sendika Binası 3.Kat Kızılay

(Kitap Okuyan Kadın Heykeli Karşısı / Turhan Kitabevi üstü) Çankaya / ANKARA
Kariyer Seçenekleri:
Eğitim İçeriği: Klasik Gitar, Pop Gitar ve Akustik gitar dersleri Dilek Müzik Evi'nde akademik eğitim almış hocalar tarafından verilmektedir. Kurs kayıtları yaptırmak her zaman mümkündür. Erken kayıt size zamanı seçme avantajı sağlayacaktır. Özel Gitar dersleri haftada 1 saat ayda 4 saat olacak şekilde aylık 150 TL dir. Üçlü maksimum dörtlü grup dersleri aylık 100 TL.dir. Gitar dersi başlangıçta notalı klasik eserler üzerinde çalışma şeklinde, kalan zamanda ise güncel şarkıların enstrüman eşliğinde çalınıp söylenmesi olup pop tarzı çalışması şeklindedir.Bu sayede profesyonel olarak Klasik ve Pop gitarı öğrenirken, amatörce de ses eğitimi de veriyoruz.Derslerimizin içeriği başlangıçta ihtiyaç duyulan nota bilgileri genel olarak işlenir, daha sonra ihtiyaç duyulan nota ve nazari bilgiler dersin ilk 10 dakikasında anlatılır ve ikinci haftadan itibaren parça çalınmaya başlanır. Bu sistemde öğrenciyi uzun uzadıya anlatılan notalarla boğmamış oluyoruz. Bu sistemi uygulayabilmek için öncesinde hazırlanmış bir program ve bilgi birikimi gerekir, bütün bunlar Dilek Müzik Evi'ndeki hocalarda mevcuttur. Gitar eğitimi için en çok sorulan soru ise "Ne kadar zamanda öğrenebilirim?" Bu sorunun cevabı yine öğrencinin kendisindedir demek daha doğru olur. Çünkü öğrenme zamanı kişinin yeteneği, enstrüman kalitesi, çalışma performansına bağlıdır. Ancak bu anlattığım programı tam olarak uygulayan ve yeteneği normal seviyede olan bir kişi 3-4 ay temel eğitim, 6-8 ay orta seviyede bir eğitim, bir yılın üzerindeki eğitimler ise iyi seviyede bir eğitim almış olur. Klasik gitar ve pop gitarın yanısıra akustik ve elektro gitar için ihtiyaç duyulan pena ile çalışma ve tab sistemi çalışmasıda yapılır. Buda aynı zamanda akustik gitar çalışmasıda yapılmış olur.
GİTAR DERS ÜCRETLERİ:1-Klasik ve pop Gitar dersi ikisi birarada haftada 1 saat ayda 4 saat özel (birebir) Aylık ücret 150 TL.
2-Klasik ve pop Gitar dersi ikisi birarada haftada 1 saat ayda 4 saat ikili gruplar Aylık ücret 100 TL.
3-Klasik ve pop Gitar dersi ikisi birarada haftada 1,5 saat ayda 6 saat dörtlü yada beşli gruplar Aylık ücret 100 TL.
NOT: Gitar dersini Akustik çalmak isteyen olursa şayet akustik gitar öğretilmektedir. Enstrüman satışımız olup uygun fiyatlardadır, aynı zamanda Kurs kaydı yaptıran öğrencilere enstrümanlarda %10 ekstra indirim yapmaktayız.
İkram:
Kimler Katılmalı:
Sertifikasyon:
Yetkili Ad Muhlis
Yetkili Soyad Dönmez
Yetkili Email info@dilekmuzikevi.com
Yetkili Tel (0533) 626 92 00
KDV Hariç Ücret 150 TL
KDV Dahil Ücret
Notlar