blog_images

Kategori
educations_photo

Eğitimin Kategorisi: Autocad Kursu
Eğitim Tipi: Kurumsal
İl / İlçe: Kayseri / Kocasinan
Eğitimin Hedefi: Dünya ölçeğinde en fazla kullanılan CAD yazılımlarından biri olan AutoCAD İki Boyutlu (2D) ve Üç boyutlu (3D) çizim yapılabilen genel amaçlı tasarım programıdır. Özcan Bilgisayar AutoCAD Kursları ile, sektör deneyimli, profesyonel ve aktif AutoCAD kullanıcısı eğitmenleri, AutoCAD kursu katılımcıları ile buluşturarak modern eğitim salonlarında ve tamamen uygulamaya yönelik eğitimle katılımcıların sektör koşullarının gerektirdiği düzeyde program kullanım yeterliliğine sahip olmalarını hedeflemektedir.
Eğitmen ve Konuk Konuşmacılar: Özcan Bilgisayar AutoCAD kursları, mühendis profesyonel eğitmen tarafından verilmektedir.

Eğitmen Anlatım Şekli;
İki adet projeksiyon cihazı kullanılmaktadır.
Birinden eğitmen tarafından hazırlanmış olan slaytlardan konuların gösterilmesi, diğerinden ise Autocad programı üzerinden işlenen konunun aktarılması ve çizimlerin çizilmesidir.
Eğitim Yeri: Sahabiye Mah. İstasyon Cad. Fazlıoğlu İş Mrk. (İstasyon Cad. Donas yanında) Kat:2 No:6/211-212 Kocasinan Kayseri
Kariyer Seçenekleri:
Eğitim İçeriği: Autocad Kursu : Autocad dünya'da ve Türkiye'de çok yaygın kullanılan bir CAD programıdır. Autocad Kullanılarak parçaların 2D teknik resimleri çizilebilir, ölçülendirilip tarama işlemleri gerçekleştirilebilir.

Ayrıca Atocad'in 3D katı modelleme komutları yardımı ile parçaların katı modellerini oluşturmak, bu modeller üzerinde düzeltme işlermleri desteği ile de karmaşık modeller oluşturmak mümkündür.

Kursumuz; Autocad Programını hiç bilmeyenlerin çizim ve tasarım yapabilecekleri şekilde bol uygulamalı şekilde verilmektedir.

Ayrıca uzmanlaşmak isteyenler içinde ileri teknik kursumuzda mevcuttur.
İkram: Ders aralarında çay, kahve vb. içecekler ikramımızdır.
Kimler Katılmalı: Mimarlar, mühendisler, tekniker, teknisyenler, ilgili bölümlerde okuyan öğrenciler ve kendisini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.
Sertifikasyon: Kurs sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilmektedir.
Yetkili Ad Özcan
Yetkili Soyad Bilgisayar
Yetkili Email e.berk.9438@gmail.com
Yetkili Tel 0352 222 94 78 / 0535 815 16 05
KDV Hariç Ücret
KDV Dahil Ücret
Notlar http://www.ozcanbilgisayarkursu.com.tr
instragram hesabımız: ozcanbilgisayar_kursu