blog_images

Kategori
educations_photo

Eğitimin Kategorisi: Şan Kursu
Eğitim Tipi: Bireysel
İl / İlçe: İstanbul / Kadıköy
Eğitimin Hedefi: Temelinde aynı olan şan dersleri daha sonrasında tarza göre değişiklik gösterir. Pop,müzikal,caz,rock(brutal ve screem vokal hariç),türk halk müziği, türk sanat müziği ve opera alanında çalışmalarımızı sürdürdüğümüz şan derslerimizde repertuar çalışması çok önemlidir ve şan derslerinde uyguladığımız ses egzersizlerini şarkı söylerken pratikte uygulayabilmek esas amacımızdır.

Ve şan dersleri yalnızca profesyonel anlamda kariyer yapmak amacı ile değil sesini doğru kullanmak isteyen sesini bu doğrultuda eğitmek isteyen herkese açık bir derstir.
Eğitmen ve Konuk Konuşmacılar:
Eğitim Yeri: Osmanağa Mahallesi Çuhadarağa Sokak No: 23/116 Kadıköy / İstanbul
Kariyer Seçenekleri:
Eğitim İçeriği: Şan derslerinde temel olarak doğru nefes alma (diyafram kullanımı), doğru beden kullanımı, ses sağlığı ,sesi maskede kullanabilme, ses perdelerinin yerini öğrenme, ses perdemizi pesten tize kadar olabildiğince geliştirme, sesimizi doğru kullanabilmek için ses egzersizleri yapma , sesli vokal harflerini doğru seslendirebilme ve şarkıcının tarzına göre repertuar oluşturma çalışmaları yapılır.
İkram:
Kimler Katılmalı:
Sertifikasyon:
Yetkili Ad Kadıköy Müzik Akademisi
Yetkili Soyad Kadıköy Müzik Akademisi
Yetkili Email info@kadikoymuzikakademisi.com
Yetkili Tel (0216) 700 10 52
KDV Hariç Ücret 220 tl
KDV Dahil Ücret 220 tl
Notlar Haftada 1 ayda 4 saat özel(birebir) ders verilmektedir...
Derslerin gün ve saatleri her öğrenci için ayrı ayrı düzenlenmekte olup,öğrencinin müsait olduğu gün ve saatlere göre hafta sonu ya da hafta içi olmaktadır.