blog_images

Kategori
educations_photo

Eğitimin Kategorisi: ZUMBA KURSU
Eğitim Tipi: Kurumsal
İl / İlçe: İstanbul / Bakırköy
Tarih: 01.01.2017 - 31.12.2017
Saat: 00:00 - 00:00
Eğitimin Hedefi:
Eğitmen ve Konuk Konuşmacılar:
Eğitim Yeri: İncirli Caddesi, No : 100
(Ziraat Bankası Altı)
İncirli/ BAKIRKÖY
Kariyer Seçenekleri:
Eğitim İçeriği: Stres atmak isteyenlerin ilk seçimi olan Zumba latin esintili bir dans türüdür. Aerobik figürlere ev sahipliği yapan zumba dansını en iyi şekilde öğrenmek istiyorsanız profesyonel nitelikte bir dans kursu tercih etmenizi öneririz. Birinci sınıf kalite de hizmet sunan dans akademi merkezi her zaman uzman dans eğitmenleri aracılığı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Profesyonel eğitim danışmanları müşterilerinin tüm taleplerine en doğru şekilde yanıt vermektedir. Uzun yıllardan beri hizmet veren Zumba dans kursu daima en uygun fiyat aralığında hizmet sağlamaktadır. Özel ders programları dahilinde çalışmalarını sürdürmekte ve zuma dansını en iyi şekilde öğrenmenize fırsat tanımaktadır.

Toplamda 38 dalda eğitim sunan kursumuz uluslararası standartlara uygunluk göstermektedir. Siz değerli öğrencileri için özel programlar hazırlayarak kısa zaman da istediğiniz düzeyde dans öğrenmenize olanak tanımaktadır. Birbirinden özel sahne şovlarına imza atmanıza imkan tanıyan dans kursumuz spor hizmeti de sunmaktadır. Spor programı paketinde plates ve yoga eğitimi mevcuttur. Sakin bir hayat geçirmek isteyenlerin ilk seçimi olacak yoga dersleri aynı zaman da hayat farklı bakmayı öğrenmenize de kaynaklık etmektedir. Kendini tanımak isteyenlerin ilk seçimi olacak yoga dersleri sayesinde vücudunuzun form kazanmasını da sağlayabilirsiniz.

Sosyalleşmeniz ve öz güven kazanmanız adına ideal bir seçim olan plates eğitimi ise sağlıklı bir hayat geçirmenize fırsat tanımaktadır. Dans akademi VİP ve özel ders programlarını sizlerle paylaşmaktadır. İş yoğunluğu sebebi ile kursa gelemiyorsanız uzman eğitmenler tarafından bire bir eğitim alabilirsiniz. Eğer grup olarak dans eğitimi almak istiyorsanız VIP paketi tam size göre. Standart bir eğitim yerine VIP dans dersini tercih ederek dans dünyasına profesyonel bir şekilde adım atabilirsiniz. VIP ders pakegti dans seçimi, özel prova, özel koreografi, grup dansları ve mekan seçimi hizmeti sağlamaktadır. Dans alanında kendini geliştirmek istiyorsanız zumba dans kursu ile tanışabilirsiniz. Öğrenci talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüren dans akademi adresi şimdi en avantajlı fiyat aralığı dahilinde sizlerle. Daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan soruları çözüme kavuşturmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İkram:
Kimler Katılmalı:
Sertifikasyon:
Yetkili Ad İstanbul
Yetkili Soyad Dans Akademi
Yetkili Email bakirkoy@istanbuldansakademi.com
Yetkili Tel 0531 208 79 80
KDV Hariç Ücret
KDV Dahil Ücret
Notlar