blog_images

Kategori
educations_photo

Eğitimin Kategorisi: BACHATA KURSU
Eğitim Tipi: Kurumsal
İl / İlçe: İstanbul / Bakırköy
Tarih: 01.01.2017 - 31.12.2017
Saat: 00:00 - 00:00
Eğitimin Hedefi:
Eğitmen ve Konuk Konuşmacılar:
Eğitim Yeri: İncirli Caddesi, No : 100
(Ziraat Bankası Altı)
İncirli/ BAKIRKÖY
Kariyer Seçenekleri:
Eğitim İçeriği: Dominik Cumhuriyeti’nin romantik dans türü olarak ön plana çıkan Bachata son zamanların en çok sevilen ve tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Bachata’nın ilk parçaları 1961 yılına dayanmaktadır. Samimi ve romantik hareketler ile ön plana çıkan bu dans türü Merengue hareketlerine yakın olan figürlere ev sahipliği yapmaktadır. Siz değerli öğrencilerini kusursuz bir dans şölenine davet eden dans akademi adresi alanında uzmanlaşmış ve donanımlı personellere ev sahipliği yapmaktadır.

Birinci sınıf hizmet kalitesine ev sahipliği yapan dans akademi adresi en doğru duruş tekniklerini ve kusursuz kombinasyonları sizlerle paylaşmaktadır. Ruhunuzu dansın ritmik akışına bırakmanıza olanak tanıyan Bachata dans kursu romantizmi tatmak ve latin tutkusunu enlerde yaşamak adına ideal bir adrestir. Sahip olduğu profilini geliştiren ve vizyonuna artı değer kazandıran dans akademi adresi bu zamana kadar birçok başarıya imza atmıştır. En uygun ders ücretleri dahilinde çalışmalarını sürdüren dans merkezi her zaman müşterisinin avantaj elde etmesine fırsat tanımaktadır. Dünyanın en iyi dansçılarını tek bir çatı altında toplayan ve yenilikçi eğitim metodları ışığında çalışan dans akademi müşterisinden tam not almayı başarmıştır. Tutkunu olduğunuz dansı en iyi şekilde öğrenerek kusursuz şovlara imza atmanıza imkan tanıyacak olan Bachata dans kursu her yaş grubundan öğrenciye en özel eğitim programlarını paylaşmaktadır.

Müşterisinin memnuniyetine her şeyden önce önem veren dans eğitim merkezimiz organizasyon ve yarışmalar için de özel şovlar hazırlamaktadır. Şirketlerin talep etmiş olduğu organizasyonların hazırlık aşamasında hizmet sunan dans merkezi dansçı temininde bulunarak birbirinden özel gösterilere imza atmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışının tek adresi olarak nitelendirilen bu adres parti hazırlıkları, özel koregrafiler, dans gösterileri ve toplantı etkinlikleri hizmetlerini sizlerle paylaşmaktadırlar. Uzun yıllardan beri hizmet sunmakta ve dans sektörünün tüm gelişmelerini yakından takip etmektedir. Her zaman müşterisinin yanında olan dans merkezi spor dalında yoga ve plates eğitimi de vermektedir. Eğer sizler de ruhunuzu dansın ritmine bırakarak huzur bulmak isteyenlerdenseniz dans akademi merkezi ile tanışabilirsiniz. Dans kursu hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İkram:
Kimler Katılmalı:
Sertifikasyon:
Yetkili Ad İstanbul
Yetkili Soyad Dans Akademi
Yetkili Email bakirkoy@istanbuldansakademi.com
Yetkili Tel 0531 208 79 80
KDV Hariç Ücret
KDV Dahil Ücret
Notlar