blog_images

Kategori
educations_photo

Eğitimin Kategorisi: FOTOĞRAFÇILIK KURSU
Eğitim Tipi: Kurumsal
İl / İlçe: İstanbul / Pendik
Tarih: 01.01.2017 - 31.12.2017
Saat: 00:00 - 00:00
Eğitimin Hedefi:
Eğitmen ve Konuk Konuşmacılar:
Eğitim Yeri: Batı Mahallesi Seyit Burhan Toprak Caddesi 26/2
Pendik/İstanbul 34890
Kariyer Seçenekleri:
Eğitim İçeriği: Daha iyi fotoğraflar çekmek isteyenler için, öğrenme garantili, uygun fiyatlı fotoğrafçılık eğitimleri. Nasıl daha güzel fotoğraflar çekerimin cevabını fotoğrafçılık kurslarımızda bulacaksınız.

Fotoğrafçılık derslerimiz, ışıkla yazı yazmanın büyülü ve büyük dünyası hakkında bilgi sahibi olmak ve bilinçlenmek isteyen, amatörce fotoğraf hobilerini daha profesyonelce ve bilinçli şekilde yapmak isteyenler, doğru şekilde daha iyi daha kaliteli fotoğraflar çekmek isteyenler için hazırlanmış bir eğitim seminerleridir.

Teknolojinin gelişmesi ve hayatımızda büyük yer edinmesi, dijital fotoğrafçılığın yaygınlaşması, fotoğrafın karanlık odadan uzaklaşıp daha kolay daha ulaşılır bir hale gelmesi fotoğrafçılığa olan ilgiyi arttırdı ve fotoğrafçılığı popüler bir hobi haline getirdi.

Peksad olarak fotoğrafçılığı profesyonel bir hobi haline getirmek isteyenlere, doğru teknik bilgilerle sezgileri kaynaştırıp daha etkileyici, estetik yönü güçlü fotoğraflar çekmek isteyenlere bu yolda profesyonel bir yardım sunuyor.

Fotoğraf dersleri bilgisayarla yapılan sunumlarla desteklenmekte ve dersler için öğrencilere ders notları verilerek bilginin kalıcılığı sağlanmaktadır. Ayrıca fotoğraf eğitimlerinin gün ve saatleri kursa katılan kişilerle ortak belirlenmekte, çalışanlar için ve kısıtlı zamanları olan, herkese en uygun saatlere göre ayarlanmaktadır.
İkram:
Kimler Katılmalı:
Sertifikasyon:
Yetkili Ad Peksad
Yetkili Soyad Eğitim
Yetkili Email info@peksad.com
Yetkili Tel 0534 745 01 47
KDV Hariç Ücret
KDV Dahil Ücret
Notlar