blog_images

Hakkımızda


Biz Kimiz?

Kariyercanavarim.com iştiraki, eğitim sektörüne yönelik hizmet sunmak için kuruldu. Site, kariyerinde yükselmek isteyenler, öğrenciler veya meslek edinmek isteyenlerle ücretli - ücretsiz eğitim programı düzenleyen kurumları bir araya getiriyor. Kişisel gelişim, bilgisayar, muhasebe, yöneticilik, hobi ve el sanatları gibi birçok kategori altında çeşitli sertifika programlarının bilgisine yer verildiği kariyercanavarim.com, geniş eğitim portföyüyle birçok kesime ulaşmayı hedefliyor.


Eğitim arama motoru!

Kariyercanavarim.com, eğitim programlarıyla ilgili internetteki bilgi kirliliğini ortadan kaldırmayı ve verimli şekilde sertifika programlarına ulaşmayı sağlamayı amaçlıyor. Bu kapsamda, eğitim kurumları tarafından sunulan en güncel eğitimler, eğitim yerleri ve içerikleri, kurum adı ve iletişim bilgilerinin yazılı olduğu profillere yer veriyor. Ev kadınları, üniversite öğrencileri, kariyerinde yükselmeyi hedefleyenler ve daha birçok kesim için farklı eğitim programları kariyercanavarim.com’da bulunuyor.


Neden biz?

Kendinizi yetiştirmek ve geliştirmek istediğiniz alandaki eğitimlere ulaşmak ve kurumlarla doğrudan iletişime geçerek, bilgi almak için kariyercanavarim.com önemli bir aracı oluyor. Veritabanında yer alan en güncel ve nitelikli eğitim sertifika programlarını şeffaf bir şekilde sunuyor. Sadece eğitim almak isteyenler için değil, aynı zamanda eğitim faaliyetleri yürüten birçok kurum için de hedef kitleye ulaşabilecekleri bir model oluyor.

Bulunduğunuz ildeki eğitim programlarını bulmak için kariyercanavarim.com üzerinden arama yapmanız yeterlidir. Böylece ilinizde ücretli veya ücretsiz meslek kursları, kişisel gelişim veya yabancı dil eğitimleri sunan devlet veya özel iştiraklere ulaşabilirsiniz.


Misyon ilkeleri

Türkiye’de eğitim sunan kurumlarla eğitim programlarına katılmak isteyenler için verimli bir eğitim portalı haline gelmek. Bu kapsamda, kullanıcılar için en güncel ilanların yer alması, bilgilerin doğruluğunun sağlanması gibi kritik çalışmaları yaparak, kaliteli bir hizmet ortaya koymak.


Vizyon ilkeleri

Türkiye’nin en büyük ve bilinen eğitim pazaryeri haline gelmek. Her kesim için eğitimleri ulaşılabilir hale getirerek, eğitim sektörü için önemli bir marka olmak. Tüm bunlar için; marka bilinirliliğini oturtacak çalışmaları planlamak ve yerine getirmek.