blog_images

Kategori
educations_photo

Eğitimin Kategorisi: WEB TASARIM KURSU
Eğitim Tipi: Kurumsal
İl / İlçe: İstanbul / Pendik
Tarih: 01.01.2017 - 31.12.2017
Saat: 00:00 - 00:00
Eğitimin Hedefi:
Eğitmen ve Konuk Konuşmacılar:
Eğitim Yeri: Pendik/İstanbul
Kariyer Seçenekleri:
Eğitim İçeriği: Web site yapabilmek ve yönetebilmek birçok kişi için oldukça keyifli bir iştir. Bu nedenle web tasarım uzmanlığı da çokça rağbet gören mesleklerden biridir. Çok karmaşık gibi görünse de gerekli vakit ayrıldığında öğrenmek çok da zor değildir. Web site yapabilmek için öncelikle bilinmesi gereken şeyler HTML, CSS ve grafikler için Photoshop’tur. Unutmamak gerekir ki web tasarım bilgisi ile statik siteler yapılabilmektedir. Admin paneli ile konuşan komplike siteler ve e-ticaret siteleri geliştirebilmek için web yazılım eğitimi de alınması gereklidir.

Web alanında uzmanlaşmak için iyi bir eğitim almak son derece önemlidir. Çünkü güçlü bir bilgi altyapısına sahip olunursa web tasarım ve yazılım alanında çok hızlı ilerlemek mümkündür. Bu nedenle eğitim kurumu çok dikkatli seçilmelidir. Müfredatı yeterli olmayan tecrübesiz ya da ilgisiz eğitmenlerden/kurumlardan alınacak eğitim maddi kaybın yanında zaman kaybına da yol açmakta ve genellikle katılımcının konuya olan ilgisini yitirmesine sebep olabilmekte ve cesaretini kırabilmektedir. Dolayısı ile eğitim alınacak kuruma karar verilmeden önce eğitmenler ile mutlaka tanışılmalı ve eğitim ortamı görülmelidir. Bunun yanı sıra eğitim kurumunun taahhütleri de son derece önemlidir.

Web tasarım & yazılım eğitimlerinin tamamlayıcısı niteliğinde olan SEO & Adwords eğitimlerimize de göz atmanızı öneririz. Alanında tecrübeli ve kariyer sahibi hocalarımız tarafından verilen garantili eğitimlerimizden faydalanmak isterseniz ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
İkram:
Kimler Katılmalı:
Sertifikasyon:
Yetkili Ad Pusula
Yetkili Soyad Web
Yetkili Email info@pusulawebtasarim.com
Yetkili Tel 0 535 344 01 11
KDV Hariç Ücret
KDV Dahil Ücret
Notlar